- Part No. CINT1200A2475K01
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.36 kgs
Product Information
Description:
CINT1200A2475K01
POWER SUPPLY
200W
24V 7.5A OUT
24V 7.50A/8.33A
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 04/02/2026
CINT1200A2475K01
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part No. CINT1200A2475K01
- Category Power Supplies
- Category Power Supply
- Weight 0.36 kgs
Product Information
Description:
CINT1200A2475K01
POWER SUPPLY
200W
24V 7.5A OUT
24V 7.50A/8.33A