- Part No. T10-840-25
- Category Machine Parts
- Category Belt
- Weight 0.08 kgs
Product Information
Description:
T1084025
TIMING BELT
10MM PITCH
84TEETH
840MM LENGTH
25MM W
T10 TOOTH PROFILE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 10/05/2022
T10-840-25
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part No. T10-840-25
- Category Machine Parts
- Category Belt
- Weight 0.08 kgs
Product Information
Description:
T1084025
TIMING BELT
10MM PITCH
84TEETH
840MM LENGTH
25MM W