- Part No. MS86L-FFF-R
- Category Controls & Indicators
- Category Indicator/Display
- Weight 1.36 kgs
Product Information
Description:
MS86LFFFR
SIGNAL LIGHT
90-240 VAC/VDC
120MA
IP / NEMA RATING:IP65
FLASH RATE PER MINUTE:80
BULB DIAMETER:86MM
CURRENT RATING:120MA
LENGTH:112MM
LENS COL
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 02/11/2012
MS86L-FFF-R
Specifications
- Part No. MS86L-FFF-R
- Category Indicator/Display
- Weight 1.36 kgs
Product Information
Description:
MS86LFFFR
SIGNAL LIGHT
90-240 VAC/VDC
120MA
IP / NEMA RATING:IP65
FLASH RATE PER MINUTE:80
BULB DIAMETER:86MM
CURRENT RATING:120MA
LENGTH:112MM