- Part No. 6124063XA
Description:
6124063XA
NONE
RS-485 TOTAL ACCESS COMMUNICATIONS
115 VAC INPUT & 230 VAC RELAYS
24 VDC P
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 17/01/2013
6124063XA
Specifications
- Part No. 6124063XA
Description:
6124063XA
NONE
115 VAC INPUT & 230 VAC RELAYS
24 VDC P