- Part No. M1210062VBWA3E00
Description:
M1210062VBWA3E00
POWERSTACK 1-PHASE
AMPERAGE 2100 A
MAX VOLTAGE 600 V
AUX SUPPLY 230 V
INPUT 0-10V DC
BURST FIRING
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 06/01/2017
M1210062VBWA3E00
Specifications
- Part No. M1210062VBWA3E00
Description:
M1210062VBWA3E00
POWERSTACK 1-PHASE
AMPERAGE 2100 A
MAX VOLTAGE 600 V
AUX SUPPLY 230 V