- Part No. M2170062AB0A3O21
Description:
M2170062AB0A3O21
POWERSTACK 2-PHASE
AMPERAGE 1700 A
MAX VOLT 600 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT 4-20 MA
OPEN LOOP
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 06/01/2017
M2170062AB0A3O21
Specifications
- Part No. M2170062AB0A3O21
Description:
M2170062AB0A3O21
POWERSTACK 2-PHASE
AMPERAGE 1700 A
MAX VOLT 600 V
AUX SUPPLY 230V