- Part No. M3010072AC0A3O01
Description:
M3010072AC0A3O01
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 100 A
MAX VOLT 690 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT 4-20 MA
SINGLE CYCLE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 06/01/2017
M3010072AC0A3O01
Specifications
- Part No. M3010072AC0A3O01
Description:
M3010072AC0A3O01
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 100 A
MAX VOLT 690 V
AUX SUPPLY 230V