- Part No. M3012542KC0A3O01
- Category Controls & Indicators
- Category Temperature/Process Control
- Weight 9.07 kgs
Product Information
Description:
M3012542KC0A3O01
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 125 A
MAX VOLT 480 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT 10K POT
SINGLE CYCLE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 06/01/2017
M3012542KC0A3O01
Specifications
- Part No. M3012542KC0A3O01
- Weight 9.07 kgs
Product Information
Description:
M3012542KC0A3O01
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 125 A
MAX VOLT 480 V
AUX SUPPLY 230V