- Part No. M3015062KZ0A3O21
Description:
M3015062KZ0A3O21
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 150 A
MAX VOLT 600 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT 10K POT
ZERO CROSSING
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 06/01/2017
M3015062KZ0A3O21
Specifications
- Part No. M3015062KZ0A3O21
Description:
M3015062KZ0A3O21
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 150 A
MAX VOLT 600 V
AUX SUPPLY 230V