- Part No. M3015072AC0A3O01
- Category Controls & Indicators
- Category Temperature/Process Control
- Weight 14.51 kgs
Product Information
Description:
M3015072AC0A3O01
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 150 A
MAX VOLT 690 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT 4-20 MA
SINGLE CYCLE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 06/01/2017
M3015072AC0A3O01
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Part No. M3015072AC0A3O01
- Weight 14.51 kgs
Product Information
Description:
M3015072AC0A3O01
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 150 A
MAX VOLT 690 V
AUX SUPPLY 230V