- Part No. M3022542KZ0A3O01
Description:
M3022542KZ0A3O01
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 225 A
MAX VOLT 480 V
AUX SUPPLY 230V
INPUT 10K POT
ZERO CROSSING
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 06/01/2017
M3022542KZ0A3O01
Specifications
- Part No. M3022542KZ0A3O01
Description:
M3022542KZ0A3O01
POWERSTACK 3-PHASE
AMPERAGE 225 A
MAX VOLT 480 V
AUX SUPPLY 230V