- Part No. 121-C4-A-5-14-S-1000-Q-HV-1-S-N
Description:
121C4A514S1000QHV1SN
MOUNTING STYLE A
INPUT VOLTAGE 5 VDC
BORE SIZE 8 MM
QUADRATURE (A & B)
LINE DRIVER
FREQUENCY RESPONSE 100 KHZ (ST
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 20/01/2023
Specifications
Description:
121C4A514S1000QHV1SN
MOUNTING STYLE A
INPUT VOLTAGE 5 VDC
BORE SIZE 8 MM
QUADRATURE (A & B)
LINE DRIVER
FREQUENCY RESPONSE 100 KHZ (ST