- Part No. ISDBCR-M-WA-200-5-250-T2-M-A1S-AQ
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
ISDBCRMWA2005250T2MA1SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
CLEANROOM TYPE
STANDARD SPECIFICATION
MEDIUM TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
5MM LEAD
250MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
LEFT/SIDE CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 26/01/2023
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
ISDBCRMWA2005250T2MA1SAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
CLEANROOM TYPE
STANDARD SPECIFICATION
MEDIUM TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
200W MOTOR
5MM LEAD
250MM STROKE