- Part No. ISPDBCR-M-WA-100-5-200-T2-M-A1E-AQ
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
ISPDBCRMWA1005200T2MA1EAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
CLEANROOM TYPE
HIGH PRECISION SPECIFICATION
MEDIUM TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
100W MOTOR
5MM LEAD
200MM STROKE
SCON/SSEL/XSEL-P/Q
5M CABLE
LEFT/END CABLE EXIT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 26/01/2023
2-Year Radwell Warranty
Change Location
Specifications
- Category Machine Parts
- Category Linear Actuator
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
ISPDBCRMWA1005200T2MA1EAQ
SINGLE-AXIS ACTUATOR
CLEANROOM TYPE
HIGH PRECISION SPECIFICATION
MEDIUM TYPE
BATTERY-LESS ABSOLUTE
100W MOTOR
5MM LEAD
200MM STROKE