- Part No. PLF-2-5-NO-66-NO-48-NO-18-NO-12-NO-6
Description:
PLF25NO66NO48NO18NO12NO6
LEVELPRO PLF SERIES LEVEL FLOAT SWITCH | MATERIAL: PVC | CONNECTION: 2" NPT | 5 FLOATS | 1: NO
66" | 2: NO
48" | 3: NO
18" | 4: NO
12" | 5: NO
6" | LENGTH 66"
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 17/10/2025
Specifications
Description:
PLF25NO66NO48NO18NO12NO6
66" | 2: NO
48" | 3: NO
18" | 4: NO
12" | 5: NO
6" | LENGTH 66"