- Part No. PLF-2-5-NO-66-NO-54-NO-36-NO-12-NO-6
- Category Sensors & Switches
- Category Flow Meter
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
PLF25NO66NO54NO36NO12NO6
LEVELPRO PLF SERIES LEVEL FLOAT SWITCH | MATERIAL: PVC | CONNECTION: 2" NPT | 5 FLOATS | 1: NO
66" | 2: NO
54" | 3: NO
36" | 4: NO
12" | 5: NO
6" | LENGTH 66"
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 17/10/2025
Specifications
- Category Sensors & Switches
- Category Flow Meter
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
PLF25NO66NO54NO36NO12NO6
66" | 2: NO
54" | 3: NO
36" | 4: NO
12" | 5: NO
6" | LENGTH 66"