- Part No. PLF-2-5-NO-66-NO-54-NO-48-NO-42-NO-12
Description:
PLF25NO66NO54NO48NO42NO12
LEVELPRO PLF SERIES LEVEL FLOAT SWITCH | MATERIAL: PVC | CONNECTION: 2" NPT | 5 FLOATS | 1: NO
66" | 2: NO
54" | 3: NO
48" | 4: NO
42" | 5: NO
12" | LENGTH 66"
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 17/10/2025
Specifications
Description:
PLF25NO66NO54NO48NO42NO12
66" | 2: NO
54" | 3: NO
48" | 4: NO
42" | 5: NO
12" | LENGTH 66"