- Part No. PLF-5-8-NO-72-NO-60-NO-48-NO-36-NO-30-NO-18-NO-12-NO-6
- Category Sensors & Switches
- Category Flow Meter
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
PLF58NO72NO60NO48NO36NO30NO18NO12NO6
LEVELPRO PLF SERIES LEVEL FLOAT SWITCH | MATERIAL: PVDF | CONNECTION: 2" NPT | 8 FLOATS | 1: NO
72" | 2: NO
60" | 3: NO
48" | 4: NO
36" | 5: NO
30" | 6: NO
18" | 7: NO
12" | 8: NO
6" | LENGTH 72"
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 17/10/2025
Specifications
- Category Sensors & Switches
- Category Flow Meter
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
72" | 2: NO
60" | 3: NO
48" | 4: NO
36" | 5: NO
30" | 6: NO
18" | 7: NO
12" | 8: NO
6" | LENGTH 72"