- Part No. PLF-8-7-NO-72-NO-66-NO-60-NO-54-NO-24-NO-18-NO-12
- Category Sensors & Switches
- Category Flow Meter
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
PLF87NO72NO66NO60NO54NO24NO18NO12
LEVELPRO PLF SERIES LEVEL FLOAT SWITCH | MATERIAL: 316 STAINLESS STEEL | CONNECTION: 2" NPT | 7 FLOATS | 1: NO
72" | 2: NO
66" | 3: NO
60" | 4: NO
54" | 5: NO
24" | 6: NO
18" | 7: NO
12" | LENGTH 72"
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 17/10/2025
Specifications
- Category Sensors & Switches
- Category Flow Meter
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
72" | 2: NO
66" | 3: NO
60" | 4: NO
54" | 5: NO
24" | 6: NO
18" | 7: NO
12" | LENGTH 72"