UTS1200HT SC2 1000A 3P L UL by LS ELECTRIC
UTS1200HT SC2 1000A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200HT SC2 1000A 3P L UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200HT SC2 1000A 3P L UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200HT SC1 1200A 3P UL
Repairable
UTS1200HT SC1 1200A 3P UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200L SX7 1200A 3P L UL
Repairable
UTS1200L SX7 1200A 3P L UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200L PC1 800A 3P L UL
UTS1200L PC1 800A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200L SX7 800A 3P L UL
UTS1200L SX7 800A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200L PC2 1000A 3P LO UL
UTS1200L PC2 1000A 3P LO UL
LS ELECTRIC UTS1200HT SC2 800A 3P LO UL
UTS1200HT SC2 800A 3P LO UL