UTS1200LT SX1 1000A 3P LL UL by LS ELECTRIC
UTS1200LT SX1 1000A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200LT SX1 1000A 3P LL UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200LT SX1 1000A 3P LL UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200LT SC6 800A 3P LL UL
Repairable
UTS1200LT SC6 800A 3P LL UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200LT SC7 1000A 3P LL UL
Repairable
UTS1200LT SC7 1000A 3P LL UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200LT SC7 800A 3P LL UL
UTS1200LT SC7 800A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200LT SX2 1200A 3P LL UL
UTS1200LT SX2 1200A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200LT SX6 1200A 3P LL UL
UTS1200LT SX6 1200A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200LT SX6 800A 3P LL UL
UTS1200LT SX6 800A 3P LL UL