UTS1200N PX2 1200A 3P LL UL by LS ELECTRIC
UTS1200N PX2 1200A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200N PX2 1200A 3P LL UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200N PX2 1200A 3P LL UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200N PC7 1000A 3P LL UL
Repairable
UTS1200N PC7 1000A 3P LL UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200N PX1 800A 3P LL UL
Repairable
UTS1200N PX1 800A 3P LL UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200N PX2 1000A 3P LL UL
UTS1200N PX2 1000A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200N PX7 800A 3P LL UL
UTS1200N PX7 800A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200N SC1 1200A 3P LL UL
UTS1200N SC1 1200A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200N SC1 800A 3P LL UL
UTS1200N SC1 800A 3P LL UL