UTS1200N SC1 1000A 3P LL UL by LS ELECTRIC
UTS1200N SC1 1000A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200N SC1 1000A 3P LL UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200N SC1 1000A 3P LL UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200N PX6 800A 3P LL UL
Repairable
UTS1200N PX6 800A 3P LL UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200N PX7 1000A 3P LL UL
Repairable
UTS1200N PX7 1000A 3P LL UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200N PX7 1200A 3P LL UL
UTS1200N PX7 1200A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200N SC2 1000A 3P LL UL
UTS1200N SC2 1000A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200N SC2 1200A 3P LL UL
UTS1200N SC2 1200A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200N SC2 800A 3P LL UL
UTS1200N SC2 800A 3P LL UL