UTS1200N SC2 1000A 3P L UL by LS ELECTRIC
UTS1200N SC2 1000A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200N SC2 1000A 3P L UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200N SC2 1000A 3P L UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200N SC1 800A 3P LO UL
Repairable
UTS1200N SC1 800A 3P LO UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200LT SX7 1000A 3P LO UL
Repairable
UTS1200LT SX7 1000A 3P LO UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200N SX2 1200A 3P LO UL
UTS1200N SX2 1200A 3P LO UL
LS ELECTRIC UTS1200N SX2 1200A 3P UL
UTS1200N SX2 1200A 3P UL
LS ELECTRIC UTS1200N SC2 1200A 3P LO UL
UTS1200N SC2 1200A 3P LO UL
LS ELECTRIC UTS1200N SX2 800A 3P L UL
UTS1200N SX2 800A 3P L UL