UTS1200N SR6 1000A 3P LL UL by LS ELECTRIC
UTS1200N SR6 1000A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200N SR6 1000A 3P LL UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200N SR6 1000A 3P LL UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200N SR1 1200A 3P UL
Repairable
UTS1200N SR1 1200A 3P UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200N SR1 800A 3P UL
Repairable
UTS1200N SR1 800A 3P UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200N SR2 800A 3P UL
UTS1200N SR2 800A 3P UL
LS ELECTRIC UTS1200N SR6 800A 3P LL UL
UTS1200N SR6 800A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200N SR6 800A 3P LO UL
UTS1200N SR6 800A 3P LO UL