UTS1200NT SR2 1000A 3P LO UL by LS ELECTRIC
UTS1200NT SR2 1000A 3P LO UL
LS ELECTRIC UTS1200NT SR2 1000A 3P LO UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200NT SR2 1000A 3P LO UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200NT SQ7 1200A 3P UL
Repairable
UTS1200NT SQ7 1200A 3P UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200NT SQ7 800A 3P LO UL
Repairable
UTS1200NT SQ7 800A 3P LO UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200NT SR1 1200A 3P LO UL
UTS1200NT SR1 1200A 3P LO UL
LS ELECTRIC UTS1200NT SR2 800A 3P LO UL
UTS1200NT SR2 800A 3P LO UL
LS ELECTRIC UTS1200NT SR6 800A 3P LL UL
UTS1200NT SR6 800A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200NT SR7 1000A 3P UL
UTS1200NT SR7 1000A 3P UL