UTS1200P SX2 800A 3P L UL by LS ELECTRIC
UTS1200P SX2 800A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200P SX2 800A 3P L UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200P SX2 800A 3P L UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200PT PX2 1000A 3P LO UL
Repairable
UTS1200PT PX2 1000A 3P LO UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200P PC1 1000A 3P LO UL
Repairable
UTS1200P PC1 1000A 3P LO UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT AX6 1000A 3P L UL
UTS1200PT AX6 1000A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200PT PX2 1200A 3P L UL
UTS1200PT PX2 1200A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200P PC6 1000A 3P LO UL
UTS1200P PC6 1000A 3P LO UL
LS ELECTRIC UTS1200PT AX6 1200A 3P UL
UTS1200PT AX6 1200A 3P UL