UTS1200PT AI2 1200A 3P LO UL by LS ELECTRIC
UTS1200PT AI2 1200A 3P LO UL
LS ELECTRIC UTS1200PT AI2 1200A 3P LO UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200PT AI2 1200A 3P LO UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS150LT ETS23 LIG 150A 3P UL
Repairable
UTS150LT ETS23 LIG 150A 3P UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT AI0 1000A 3P L UL
Repairable
UTS1200PT AI0 1000A 3P L UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT AI1 1200A 3P UL
UTS1200PT AI1 1200A 3P UL
LS ELECTRIC UTS1200PT AI2 800A 3P LO UL
UTS1200PT AI2 800A 3P LO UL
LS ELECTRIC UTS1200PT AI6 1000A 3P UL
UTS1200PT AI6 1000A 3P UL