UTS1200PT AI5 1200A 3P LL UL by LS ELECTRIC
UTS1200PT AI5 1200A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200PT AI5 1200A 3P LL UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200PT AI5 1200A 3P LL UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200PT AI1 1200A 3P L UL
Repairable
UTS1200PT AI1 1200A 3P L UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT AI1 800A 3P LL UL
Repairable
UTS1200PT AI1 800A 3P LL UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT AI2 1000A 3P LL UL
UTS1200PT AI2 1000A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200PT AI6 800A 3P LO UL
UTS1200PT AI6 800A 3P LO UL
LS ELECTRIC UTS1200PT AI7 1000A 3P L UL
UTS1200PT AI7 1000A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200PT AI7 1000A 3P LL UL
UTS1200PT AI7 1000A 3P LL UL