UTS1200PT AR2 1200A 3P L UL by LS ELECTRIC
UTS1200PT AR2 1200A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200PT AR2 1200A 3P L UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200PT AR2 1200A 3P L UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200PT AQ6 800A 3P LL UL
Repairable
UTS1200PT AQ6 800A 3P LL UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT AQ6 800A 3P LO UL
Repairable
UTS1200PT AQ6 800A 3P LO UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT AR2 1000A 3P LO UL
UTS1200PT AR2 1000A 3P LO UL
LS ELECTRIC UTS1200PT AR2 1200A 3P LL UL
UTS1200PT AR2 1200A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200PT AR2 800A 3P L UL
UTS1200PT AR2 800A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200PT AR2 800A 3P LO UL
UTS1200PT AR2 800A 3P LO UL