UTS1200PT NI5 1000A 3P UL by LS ELECTRIC
UTS1200PT NI5 1000A 3P UL
LS ELECTRIC UTS1200PT NI5 1000A 3P UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200PT NI5 1000A 3P UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200LT SQ7 1200A 3P LO UL
Repairable
UTS1200LT SQ7 1200A 3P LO UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT NI0 1000A 3P LL UL
Repairable
UTS1200PT NI0 1000A 3P LL UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT NI0 1200A 3P LL UL
UTS1200PT NI0 1200A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200PT NI5 800A 3P LL UL
UTS1200PT NI5 800A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200PT NI5 800A 3P LO UL
UTS1200PT NI5 800A 3P LO UL
LS ELECTRIC UTS1200PT PQ1 1200A 3P L UL
UTS1200PT PQ1 1200A 3P L UL