UTS1200PT NI5 800A 3P L UL by LS ELECTRIC
UTS1200PT NI5 800A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200PT NI5 800A 3P L UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200PT NI5 800A 3P L UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200PT NI0 1000A 3P LO UL
Repairable
UTS1200PT NI0 1000A 3P LO UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT NI0 800A 3P L UL
Repairable
UTS1200PT NI0 800A 3P L UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT NI5 1200A 3P LL UL
UTS1200PT NI5 1200A 3P LL UL
LS ELECTRIC UTS1200PT PQ2 1200A 3P UL
UTS1200PT PQ2 1200A 3P UL
LS ELECTRIC UTS1200PT PQ6 1000A 3P UL
UTS1200PT PQ6 1000A 3P UL
LS ELECTRIC UTS1200PT PQ6 800A 3P LL UL
UTS1200PT PQ6 800A 3P LL UL