UTS1200PT SR1 1200A 3P L UL by LS ELECTRIC
UTS1200PT SR1 1200A 3P L UL
LS ELECTRIC UTS1200PT SR1 1200A 3P L UL
Manufactured by LS ELECTRIC LSIS CO
UTS1200PT SR1 1200A 3P L UL
Customers Also Bought
LS ELECTRIC UTS1200PT SQ6 1200A 3P UL
Repairable
UTS1200PT SQ6 1200A 3P UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT SQ7 1200A 3P L UL
Repairable
UTS1200PT SQ7 1200A 3P L UL
LS ELECTRIC LSIS CO
LS ELECTRIC UTS1200PT SQ7 1200A 3P UL
UTS1200PT SQ7 1200A 3P UL
LS ELECTRIC UTS1200PT SR1 800A 3P UL
UTS1200PT SR1 800A 3P UL
LS ELECTRIC UTS1200PT SR2 1000A 3P UL
UTS1200PT SR2 1000A 3P UL
LS ELECTRIC UTS1200PT SR2 1200A 3P L UL
UTS1200PT SR2 1200A 3P L UL