- Part No. ERJ-H2RD34R0X
Description:
ERJH2RD34R0X
RESISTOR
34R
0.1W
THICK FILM
0402
RESISTANCE:34OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
POWER RATING:100MW
RESISTOR CASE / PACKAGE:0402 [1005 METRIC]
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE
VOLTAGE RATING:50V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 06/11/2024
ERJ-H2RD34R0X
Specifications
- Part No. ERJ-H2RD34R0X
Description:
ERJH2RD34R0X
RESISTOR
34R
0.1W
THICK FILM
0402
RESISTANCE:34OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
POWER RATING:100MW
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE