- Part No. ERJ-H3EF10R0V
Description:
ERJH3EF10R0V
RESISTOR
10R
0.125W
THICK FILM
0603
RESISTANCE:10OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE
VOLTAGE RATING:75V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 06/11/2024
ERJ-H3EF10R0V
Specifications
- Part No. ERJ-H3EF10R0V
Description:
ERJH3EF10R0V
RESISTOR
10R
0.125W
THICK FILM
0603
RESISTANCE:10OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 1%
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE