- Part No. ERJ-S1DD75R0U
Description:
ERJS1DD75R0U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
75R
0.75W
2010
RESISTANCE:75OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT
VOLTAGE RATING:200V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 06/11/2024
ERJ-S1DD75R0U
Specifications
- Part No. ERJ-S1DD75R0U
Description:
ERJS1DD75R0U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
75R
0.75W
2010
RESISTANCE:75OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT