- Part No. ERJ-S1DD9310U
Description:
ERJS1DD9310U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
931R
0.75W
2010
RESISTANCE:931OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT
VOLTAGE RATING:200V ROHS COMPLIANT: Y
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 02/12/2025
ERJ-S1DD9310U
Specifications
- Part No. ERJ-S1DD9310U
Description:
ERJS1DD9310U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
931R
0.75W
2010
RESISTANCE:931OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT