- Part No. ERJ-U12D1910U
Description:
ERJU12D1910U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
191R
0.75W
1812
RESISTANCE:191OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT
VOLTAGE RATING:200V ROHS COMPLIANT: Y
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 02/12/2025
ERJ-U12D1910U
Specifications
- Part No. ERJ-U12D1910U
Description:
ERJU12D1910U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
191R
0.75W
1812
RESISTANCE:191OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT