- Part No. ERJ-U14D24R3U
Description:
ERJU14D24R3U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
24R3
0.5W
1210
RESISTANCE:24.3OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
POWER RATING:500MW
RESISTOR CASE STYLE:1210 [3225 METRIC]
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT
VOLTAGE RATING:200V ROHS COMPLIANT: Y
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 02/12/2025
ERJ-U14D24R3U
Specifications
- Part No. ERJ-U14D24R3U
Description:
ERJU14D24R3U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
24R3
0.5W
1210
RESISTANCE:24.3OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
POWER RATING:500MW
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT