- Part No. ERJ-U14D3000U
Description:
ERJU14D3000U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
300R
0.5W
1210
RESISTANCE:300OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT
VOLTAGE RATING:200V ROHS COMPLIANT: YE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 02/12/2025
ERJ-U14D3000U
Specifications
- Part No. ERJ-U14D3000U
Description:
ERJU14D3000U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
300R
0.5W
1210
RESISTANCE:300OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 0.5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT