- Part No. ERJ-U14D32R4U
Description:
ERJU14D32R4U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
32R4
0.5W
1210
RESISTANCE:32.4OHM
RESISTANCE TOLERANCE: 0.5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT
VOLTAGE RATING:200V ROHS COMPLIANT: YE
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 06/11/2024
ERJ-U14D32R4U
Specifications
- Part No. ERJ-U14D32R4U
Description:
ERJU14D32R4U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
32R4
0.5W
1210
RESISTANCE:32.4OHM
RESISTANCE TOLERANCE: 0.5%
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT