- Part No. ERJ-U14D3480U
Description:
ERJU14D3480U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
348R
0.5W
1210
RESISTANCE:348OHM
RESISTANCE TOLERANCE: 0.5%
POWER RATING:500MW
RESISTOR CASE STYLE:1210 [3225 METRIC]
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT
VOLTAGE RATING:200V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 02/12/2025
ERJ-U14D3480U
Specifications
- Part No. ERJ-U14D3480U
Description:
ERJU14D3480U
CHIP RESISTOR
THICK FILM
348R
0.5W
1210
RESISTANCE:348OHM
RESISTANCE TOLERANCE: 0.5%
POWER RATING:500MW
RESISTOR TECHNOLOGY:THICK FILM
RESISTOR TYPE:SULFUR RESISTANT