- Part No. ERJH3GJ220V
Description:
ERJH3GJ220V
RESISTOR
22R
0.125W
THICK FILM
0603
RESISTANCE:22OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE
VOLTAGE RATING:75V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 19/11/2025
ERJH3GJ220V
Specifications
- Part No. ERJH3GJ220V
Description:
ERJH3GJ220V
RESISTOR
22R
0.125W
THICK FILM
0603
RESISTANCE:22OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE