- Part No. ERJH3GJ330V
Description:
ERJH3GJ330V
RESISTOR
33R
0.125W
THICK FILM
0603
RESISTANCE:33OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE
VOLTAGE RATING:75V ROHS COMPLIANT: YES
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 19/11/2025
ERJH3GJ330V
Specifications
- Part No. ERJH3GJ330V
Description:
ERJH3GJ330V
RESISTOR
33R
0.125W
THICK FILM
0603
RESISTANCE:33OHM
RESISTANCE TOLERANCE:± 5%
RESISTOR TYPE:HIGH TEMPERATURE