- Part No. ALSR05450R0JE12
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
ALSR05450R0JE12
RESISTOR
450 OHM 5W
5%
SILICON FILM
AXIAL
7.92MM X 22.23MM
ROHS3 COMPLIANT
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 21/03/2022
ALSR05450R0JE12
Specifications
- Part No. ALSR05450R0JE12
- Category Components
- Category Resistor
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
ALSR05450R0JE12
RESISTOR
450 OHM 5W
5%
SILICON FILM
AXIAL
7.92MM X 22.23MM