- Part No. BFC237944914
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
BFC237944914
MKP 910NF 5% 250VDC PITCH 22,5MM / LOOSE
STRAIGHT LEAD 3,5 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 21/03/2022
BFC237944914
Specifications
- Part No. BFC237944914
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
BFC237944914
STRAIGHT LEAD 3,5 MM