- Part No. BFC238042203
Description:
BFC238042203
MKP 20NF 5% 250VDC PITCH 5MM / LOOSE
STRAIGHT LEAD 4 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 21/03/2022
BFC238042203
Specifications
- Part No. BFC238042203
Description:
BFC238042203
STRAIGHT LEAD 4 MM