- Part No. BFC238042223
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
BFC238042223
MKP 22NF 5% 250VDC PITCH 5MM / LOOSE
STRAIGHT LEAD 4 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 21/03/2022
BFC238042223
Specifications
- Part No. BFC238042223
- Category Components
- Category Capacitor
- Weight 0.00 kgs
Product Information
Description:
BFC238042223
STRAIGHT LEAD 4 MM