- Part No. BFC238042273
Description:
BFC238042273
MKP 27NF 5% 250VDC PITCH 5MM / LOOSE
STRAIGHT LEAD 4 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 21/03/2022
BFC238042273
Specifications
- Part No. BFC238042273
Description:
BFC238042273
STRAIGHT LEAD 4 MM