- Part No. BFC238352333
Description:
BFC238352333
(PRICE/TR) MMKP 33NF 5% 1600VDC PITCH 22,5MM / REELPACK
TAPING HEIGHT 18,5 MM
FACTORY WARRANTY MAY NOT APPLY. RADWELL 2-YEAR WARRANTY INCLUDED
Last Value Update: 05/12/2024
BFC238352333
Specifications
- Part No. BFC238352333
Description:
BFC238352333
TAPING HEIGHT 18,5 MM